ГАРАНТ СЕРВИС

Як швидко обзавестися ангаром, щоб потім не пошкодувати?

Великий бізнес передбачає величезний оборот коштів і матеріалів. Мова зовсім не про фінансові операції, а скоріше про конкретну торговельну продукцію. Адже перш ніж пустити її на реалізацію, потрібно десь зберігати.

Вихід знайдений вже давно і вигадувати велосипед заново не доведеться. Треба всього лише обзавестися великим складом, і, звичайно, краще своїм. На ринку існує багато фірм, які здатні запропонувати будівництво ангарів.

Спробуємо позначити собі головні параметри, на які слід звертати увагу перед вибором будівельної фірми на прикладі однієї з авторитетних.

Індивідуальний підхід

Хороша будівельна фірма, при зведенні складського приміщення, орієнтується на потреби замовника, що говорить про високу кваліфікацію працівників і добре організованому сервісі.

Портфоліо

Фірма завбачливо збирає всі проектні матеріали, на випадок, якщо попадеться клієнт абсолютно нерозбирається в цій області, то йому буде надана можливість вибрати собі один із запропонованих варіантів.

Розрахунки цінових показників

У компанії відпрацьована технологія підрахунку вартості реалізованого проекту. Вона залежить від наступних факторів:

  • спосіб зберігання
  • Технологія зберігання
  • площа ангара
  • висота
  • локація будівництва
  • наявність додаткових перегородок і вікон
  • наявність протипожежної системи
  • кількість воріт та ін.


Технологія виробництва

Фірма йде в ногу з часом і використовує тільки новітні технології при будівництві. Орієнтується на європейські правила промислової ПРАЦІ, спираючись виключно на екологію чистого виробництва.

Компанія регламентує свою роботу послідовними етапами, вдаючись до Методики покрокової роботи. Починаючи від складання плану і проекту, закінчуючи передачею об'єкта. Виконує роботу чітко по заданому вектору та інструкції.

Біографія

Компанія існує на ринку будівництва вже 46 років, що говорить саме за себе. Погане виробництво так довго не протримається. За цей період вона встигла звести майже 5 тисяч складських приміщень і обзавестися доброю сотнею професійних конструкторів, що свідчить про масштабність фірми і її затребуваності.

Висновок

Перш ніж вибрати будівельну компанію, необхідно поцікавитися історією її існування, методиках виробництва і різноманітності послуг, що надаються, і, звичайно ж, про цінові показники не забути.

02.07.2020 23:02

Версия для печати