Ручки для письма як незамінне канцелярське приладдя: різноманітність та призначення
Канцелярські товари – важлива складова життя сучасної людини. Ручки для письма серед них займають основне місце. Їх різноманіття настільки велике, що підібрати найкращий для себе варіант буває надзвичайно складно. Тому треба розібратися, якими саме бувають ці аксесуари:
- Тип чорнила у ручках. Однією з ключових характеристик є тип чорнила, яке вони використовують. У стрижні кулькових ручок заправляються чорнила на водній основі. Від них письмо стає плавним і рівним. Гелеві ручки, зі своєю насиченою текстурою, дозволяють створювати чіткі та яскраві лінії на папері.
- Ручки можна протиставити популярним простим олівцям. У останніх є можливість вибору м’якості, що впливає на силу натиску, товщину ліній. Але головне у них – можливість стирати написане. Більшість ручок мають перманентні чорнила.
- Корпус ручок: матеріали та оформлення. Це ще один важливий аспект у виборі канцелярського приладдя. Перелічити усі варіанти дизайнів ручок надзвичайно складно. Часто їх корпус роблять зі:
- скла;
- пластику;
- металу;
- дерева;
- перероблених матеріалів;
- каменю та ін.
Це все впливає на їхнє оформлення. Стильні дизайни використовують серйозні бізнесмени та керівники. Для них важливо демонструвати гарний смак та вишуканість. Водночас в побуті можуть бути використані прилади з найрізноманітнішими цікавими варіантами оформлення:
- у вигляді тварин, овочів, побутових предметів (цвях, ніж, квітка і т.д.);
- на тему мультфільмів та фільмів;
- з цікавими функціями (вбудований годинник, рівень та ін.);
- із портретами відомих людей.
У цій сфері придумати щось нове та незвичне досить важко, бо фантазія дизайнерів канцтоварів не зупинялася ні на мить та створювала кулькові ручки у вигляді усього, що тільки можна уявити.
Типи сучасних ручок
На вітринах канцелярських магазинів сьогодні зустрічаються такі основні різновиди:
- Перові – заправляються звичайним чорнилом та пишуть за принципом класичного пера.
- Кулькові – найпоширеніші. Чорнило на офісний папір потрапляє зі спеціальної кульки, яка заправлена в наконечник стрижня.
- Капілярні – мало поширені в побуті. Використовуються для точних креслярських робіт. Чорнило в них вільно стікає по тонкій голці.
- Фломастери та маркери – кольорові прилади для письма. Призначені для художнього оформлення та виділення написаного тексту.
- Гелеві – використовують спеціальний гель, а не чорнило. Мають кульку в наконечнику стрижня, але потребують меншого натиску на поверхню. Їми легше писати.
- Масляні – на масляній основі, схожі з гелевими, але відрізняються типом чорнил. Залишають дуже тонкий слід.
Додатково до різновидів варто згадати й про товщину сліду. Найпоширенішим варіантом такої продукції вважається 0,7 мм. Але на ринку зустрічаються ручки від 0,5 до 1 мм. Вибір товщини залежить від особистих уподобань, стилю письма та цілей використання.
Ручки для школи та офісу продаються окремо та в готових канцелярських наборах разом з блокнотами, лінійками, щоденниками, файлами, папками, кольоровим папером, стікерами, олівцями, калькуляторами та ін. Їх вигідно купувати, коли треба повністю оновити письмове приладдя вдома чи на роботі, або вибрати подарунковий настільний набір іншій людині.
Сьогодні купити ручку та витратні матеріали до неї не складно, це можна зробити наприклад в магазині – https://germes.one/ruchki-c918/ . Велика різноманітність кольорів підходить як для офіційного використання, так і для дитячої творчості.
Зручний поворотний механізм чи класичний ковпачок, строгий чорний дизайн чи рожеве хутро створять відповідний настрій та подарують насолоду від письма.