ГАРАНТ СЕРВИС

Параметри вибору та сфери використання норій для сипучих матеріалів


При необхідності на будівельному майданчику безперервної подачі сипучих матеріалів або завантаження значної кількості такого матеріалу, найзручнішим способом виконання даних видів робіт стає елеватор з ковшом. Функціонує таке обладнання на базі принципу водяного колеса, що здавна використовувався на млинах, звідси походить інша назва техніки норія. Підприємство Кранкомплект пропонує значний вибір будівельного обладнання, елеваторів з норіями, яке можна переглянути на сторінці https://krankomplekt.com/nestandartnoe/norii/ з детальним описом та фотографіями.

Особливості конструкції та застосування

Ковшова норія призначена для подачі матеріалів від пиловидних до мілкокускових. За допомогою конвеєра або ланцюга вони піднімаються у вертикальній площині на необхідну висоту. Зверху ковш перевертається, висипаючи матеріал, а потім знову повертається донизу за новою порцією.

Елементі ковшової норії:

  • привід для керування;

  • приводна головка;

  • ланцюг або стрічка з резини та текстилю;

  • ковш;

  • проміжні вузли так секції;

  • натяжні секції.

Завдяки спеціальному механізму привід рухає стрічку тільки вперед та не дозволяє їй рухатись у протилежному напрямку. Приводна головка встановлена у верхній частині конвеєрного механізму.

Для довговічної та надійної експлуатації обладнання, необхідно слідкувати за рівномірною подачею матеріалу та не перевантажувати конструкцію, засипаючи в неї надмірну кількість матеріалу.

Види та особливості підйомних механізмів

Елеватори з ковшами розділяються на декілька категорій:

  • за типом тягового елемента: стрічкові та ланцюгові;

  • за швидкістю руху: тихохідні та швидкохідні;

  • за місцезнаходженням ковша: відкриті та зімкнуті ковші.

Тихохідні елеватори розраховані на швидкість не більше 1 м/сек. Швидкість другого типу доходить до 4 м/сек, вони більш продуктивні та розраховані для використання на масштабних будівельних майданчиках. Загальна висота конструкції незалежно від типу та швидкості руху не перевищує 60 метрів.

Сфери використання

Підйомні механізми широко використовуються у хімічній, комбікормовій, металургійній, цементній промисловості, також на цукрових та харчових заводах. Також часто обладнання необхідне на виробництві будівельних, пожежобезпечних матеріалів, у вугільній та гірничій промисловості, але в такому випадку кут нахилу ланцюгового обладнання не перевищує 60-82 градусів.

Техніка використовується як самостійний вузол для виконання конкретної задачі. Також ковшові норії можуть ставати частинами технологічних ліній, де необхідна дозована безперебійна подача сипучих матеріалів.

Компанія «Кранкомплект» пропонує ковшові норії та комплектуючі різних видів. У каталозі представлене стандартне та нестандартне обладнання високої якості, на яке надається гарантія якості та безпечності експлуатації.

15.04.2019 13:26

Версия для печатиСчетчики